לייעוץ ופרטים נוספים

עפולה: מתכוננים לחורף עם מיץ תפוזים

עפולה: מתכוננים לחורף עם מיץ תפוזים

לא רק סוודר: רגע לפני הסופה, מכינים ברשת הפעוטונים "יובלים"  את המערכת החיסונית של הילדים לקור העז. במסגרת פרויקט שפיילוט שלו החל בעפולה, יינתן מיץ תפוזים טבעי לילדי הגן הרך.

עונת החורף החלה, ועמה גם השפעת, ההצטננות והנזלת. ילדים בגיל הרך, חשופים יותר למחלות בתקופה זו בשל  מערכת חיסונית עדינה אשר  עדין נמצאת בשלבי התפתחות. שיתוף הפעולה שנרקם עם יצרנית מיצים טבעיים לבין יובלים - רשת פעוטות לגיל הרך, הוביל לפיילוט שהחל השבוע בגני הילדים בעפולה, במהלכו יקבלו הילדים מיץ תפוזים בגני הילדים כהכנה לחורף ועל מנת לחזק את מערכת החיסון.

עוברים את החורף עם אוכל בריא

שרית סויסה, המנהלת הפדגוגית של רשת מעונות יובלים: "יש לנו ברשת למעלה מ- 1500 ילדים בגילאי 0-3. כחלק מהמודעות ההולכת וגוברת לתזונה בריאה, שידרגנו להם לאחרונה את תפריט הגן טהכנסנו מאכלים מזינים המכילים את כל אבות המזון שילדים בגיל הרך זקוקים. החינוך לאוכל בריא ומזין צריך להתחיל כבר מינקות מרגע המעבר למזון מוצק. הורים רבים מתקשים להעשיר את המגוון של המזון לילדים ונתקלים בהתנגדויות, לכן החלטנו לנסות בגן פיילוט חדש בו הילדים יתנסו לראשונה בשתיית מיץ טבעי. כאשר ילד בגן רואה ילד אחר עושה משהו, הוא מיד ירצה לחקות אותו. בלגימות הראשונות היו ילדים שעשו פרצופים, היה להם קצת חמוץ ושונה- אבל מהר מאוד הם התלהבו מהראשון שנתנו להם לנסות משהו חדש.

 

מתכוננים לחורף בריא עם מיץ תפוזים ורשת יובלים

חדשות רשת יובלים