לייעוץ ופרטים נוספים

הנהלה- פיקוח וצוות

רשת יובלים הוקמה בשנת 1994 על ידי יו"ר הרשת מר אליהו סויסה, וכמנכ"ל הרשת משמש מר משה סויסה. רשת יובלים מעסיקה מפקחות פדגוגיות, מדריכות חינוכיות, מנהלות, גננות, מבשלות. הכירו את הצוות המקצועי של רשת יובלים:

מר זבולון אורלב - יו"ר המועצה הפדגוגית של רשת יובלים. 

גב' אפרת אופיר - בעלת תואר שני A.M בניהול מערכות חינוך. בעלת ניסיון בניהול מערכות חינוך, מרצה ומרכזת קורסי מטפלות סוג 1 וסוג 2 של משרד הכלכלה.

 גב' אלה גלפרין - בעלת תואר ראשון ושני בחינוך לגיל הרך.

גב' רבקה קליין- מדריכה חינוכית , בעלת תואר שני בחינוך תנ"ך והתמחות בהדרכה ויעוץ לגיל הרך .

מדריכות הרשת בתוקף תפקידן מקדמות את מעונות יובלים על פי סטנדרטים גבוהים ביותר על ידי הדרכות הצוות החינוכי המטפל, סדנאות והשתלמויות בנושאים שונים המעשירים את ידע המטפלות ומעלים את רמת הטיפול בילדים מבחינה חינוכית, לימודית ומוטורית.

בכל סניף ישנו משרד הנהלה ובו מנהלת בעלת הכשרה ובעלת תעודת מנהלת מעונות יום - ממשרד הכלכלה, האחראית מקרוב על ניהול המעון ותפקודו, ניהול צוות המטפלות, דאגה ותושמת לב רבה לילדים.

  • בכל כיתה ישנו צוות מטפלות ומחנכת אחראית בעלת תעודת מטפלת סוג 1 וסוג 2
  •  בכל סניף מסניפי הרשת קיים מטבח מאובזר ומטופח, המספק בכל יום אוכל טרי ומבושל.

תפריט הארוחות הינו תפריט הנבנה על ידי תזונאית מוסמכת ומותאם לגיל הילדים. התפריט הינו עשיר ומכוון ונותן מענה גם לתינוקות הקטנים וגם לפעוטות.

מפקחת מטעם משרד הכלכלה, האחראית על פיקוח במעונות בעלי סמל, מלווה כל מעון במהלך הפעילות השוטפת ומבקרת במעונות כדי לוודא שכל מעון עומד בדרישות ובסטנדרטים המחמירים ביותר בהתאם להנחיית משרד הכלכלה.

הנהלת רשת יובלים

חדשות רשת יובלים